EZ-Rounded
doctor

Kulak Meme Dolgusu

Pembe eldivenli doktor kozmetoloji merkezinde dolgu enjeksiyonu yapıyor.

Dolgu uygulamalarının daha nadir fakat çok faydalı kullanımlarından biri, incelmiş kulak memesinin görünümünü gençleştirmektir. Kulak memesinde ilerleyen yaş ile birlikte gelişen, ağır küpe kullanımlarına bağlı oluşan  veya yapısal olarak mevcut olan sarkma, incelmeler veya şekil bozuklukları dolgu uygulamaları ile düzeltilebilr. Dolgu maddelerinin kullanımıyla, daha hoş ve genç görünen bir kulak memesi yeniden oluşturabiliyoruz ve eski haline getirebiliyoruz.

 

Kulak memesi dolgu tedavisi neden yapılır?

Çünkü ince, sarkmış, kırışmış, şekilsiz kulak memelerini anında dolgunlaştıran ve daha hoş, daha genç bir görünüm ve şekil ile sonuçlanan hızlı ve kolay bir çözümdür.

 

Prosedür nasıldır?

Dermal dolgu, hasarlı, yırtık veya yırtık kulak memeleri için hızlı ve kolay bir çözümdür. Hasarlı bir kulak memesine enjekte edilen hyalüronik asitli dolgu maddesi, bölgeye hacim katarak daha doğal bir şekle kavuşturur. Gerilmiş, sarkık ve incelmiş görünen kulak memelerini dolgunlaştırmaya yardımcı olur.

 

Sonuçlar ne kadar sürer?

Kulak memelerine yapılan dolgu enjeksiyonları, muhtemelen lob bölgesindeki herhangi bir kas hareketinin aşınma ve yıpranma olmaması nedeniyle dudak veya yüze yapılan dolgu enjeksiyonlarına göre daha uzun ömürlüdür. Kulak memesi  dolgusu birçok kişide ortalama 12 ay sürer, ancak bazı kişilerde kalıcı iyileşme sağlayabilir.